HAKKIMIZDA

JEOSTOK MÜHENDİSLİK; Geoteknik, Jeoloji ve Jeofizik mühendisliği konularındaki uzman kadrosu ile zemin problemleriyle ilgili, ekonomik ve efektif çözümler üreten, alanında lider pozisyonda olan Avrupalı ve Amerikalı üreticilerin, Türkiye'deki Distribütörlüklerini yaparak, bu firmaların ürünlerinin tanıtımı, pazarlanması ve satış & servis hizmetlerini vermektedir.

Bu felsefe ile temel mühendisliği ve inşaat sektöründe, yurtiçi ve yurtdışı projelerde Türkiye’nin ve Dünyanın önemli firmalarına ekonomik ve müşteri odaklı çözümler üreten, son teknolojiye sahip cihazları müşterilerine sunan, satışta güven ve nitelikli satış sonrası desteği ilke edinen bir firmadır.

JEOSTOK MÜHENDİSLİK; İnklinometre Cihazı, İnklinometre Borusu, Presiyometre Cihazı ve Presiyometre Cihazı Yedek Parçaları, Kazık Test Ekipmanları (PIT Cihazı), Sonic Logging Test Cihazları, CPT Araçları gibi Zemin Etüt Projeleri Temel Mühendisliği Deney Ekipmanları alanlarında adını duyurmasının yanı sıra; uygun fiyat garantisi sunan, müşteri memnuniyeti ve güvenini prensip edinmiş, emin adımlarla başarı oranını sürekli artırarak adını geleceğe taşımaktadır.

 

 

inklinometre cihazı

inklinometre cihazı

Slope Indicator - Soil Instruments

inklinometre Cihazı fiyat teklifi için lütfen bizimle iletisime geçiniz. inklinometre cihazi ve aksesurlarında en kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

PRESİYOMETRE CİHAZI

PRESİYOMETRE CİHAZI

APAGEO

APAGEO Presiyometre Cihazı ve Presiyometre Cihazı Yedek Parçaları fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletisime geçiniz. Presiyometre cihazi ve aksesurlarında en kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

integrity Cihazı

integrity Cihazı

Kazık Bütünlük Cihazı

integrity Test Cihazı fiyat teklifi için lütfen bizimle iletisime geçiniz en kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

inklinometre Borusu

inklinometre Borusu

Manşonlu Manşonsuz inklinometre borusu

inklinometre borusu fiyat teklifi için lütfen bizimle iletisime geçiniz. inklinometre borusu nda en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN